Εκλογές 2019

Ονόματα Υποψηφίων του συνδυασμού «Λάρισα Μπροστά»

Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  3. ΜΑΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
  5. ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟY
  6. ΤΡΑΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Κοιλάδας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΚΑΡΙΤΣΙ ΡΟΞΑΝΑ του ΒΑΛΕΡΙΑΝ
  2. ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  7. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ (ΈΦΗ) του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
  9. ΓΚΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  11. ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΓΟΥΛΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  14. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ
  15. ΔΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΔΑΝΙΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  17. ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΔΡΑΚΩΤΟΥ-ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  19. ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  20. ΖΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΖΗΣΗ-ΖΩΗ ΒΙΟΛΕΤΑ (ΛΕΤΑ) του ΚΡΙΣΤΟ
  22. ΖΙΟΥΡΚΑ-ΣΟΥΦΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  23. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  24. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  25. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ-ΤΑΧΑ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  27. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  29. ΚΩΤΙΝΑ-ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  30. ΛΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  31. ΜΙΓΑ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  32. ΜΠΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  33. ΝΤΕΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΡΙΤΑ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  34. ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  35. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  36. ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΥΜΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  37. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  38. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  39. ΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  40. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  41. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  42. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  43. ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  44. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  45. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  46. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  47. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  48. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  49. ΠΡΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  50. ΣΑΞΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  51. ΣΙΑΜΑΤΑ-ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
  52. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  53. ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  54. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  55. ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  56. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  57. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  58. ΤΙΒΙΚΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  59. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  60. ΤΣΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  61. ΤΣΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  62. ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
  63. ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  64. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  65. ΧΑΥΤΙΚΑ-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  66. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Κοινότητα Γιάννουλης του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Γιάννουλης

  1. ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΑΒΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΚΟΥΛΟΥΨΟΥΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΟΦΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  8. ΝΟΥΛΑ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  10. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  11. ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Κοινότητα Φαλάνης του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φαλάνης

  1. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΑΛΑΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΟΚΑ-ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΠΛΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΝΤΕΛΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΠΟΛΥΔΩΡΑ

 

Κοινότητα Αμυγδαλέας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αμυγδαλέας

  1. ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  3. ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  4. ΤΕΚΕΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΤΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Κοινότητα Ελευθερών του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ελευθερών

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  2. ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  3. ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΝΤΑΓΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Κοινότητα Λουτρού Λαρίσης του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λουτρού Λαρίσης

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  2. ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΑΥΡΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΜΠΕΛΑΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Κοινότητα Ραχούλας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ραχούλας

  1. ΓΕΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  2. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  5. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ συζ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  6. ΦΙΛΙΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ

 

1η Κοινότητα Λάρισας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι 1ης Κοινότητας Λάρισας

  1. ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΙΣΚΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  5. ΚΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  6. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΛΙΛΙΑ-ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  9. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  10. ΜΗΤΡΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  11. ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ
  12. ΝΙΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ
  13. ΝΤΕΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  15. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΤΖΗΚΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΪΑ (ΒΙΚΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

 

 

 

2η Κοινότητα Λάρισας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι 2ης Κοινότητας Λάρισας

  1. ΒΗΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
  2. ΓΙΟΒΑΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΓΚΑΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΗΣΙΜΟΥ
  4. ΓΚΕΡΚΑ-ΚΥΛΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΥ
  5. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  6. ΖΑΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΙΩΣΗΦ
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΚΙΩΝ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ
  10. ΜΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΠΑΝΑΓΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  13. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  16. ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

 

3η Κοινότητα Λάρισας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι 3ης Κοινότητας Λάρισας

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  7. ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  9. ΜΙΧΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΠΑΤΡΙΚΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΣΚΕΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ
  13. ΤΕΡΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ
  15. ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  16. ΤΣΙΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

 

4η Κοινότητα Λάρισας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι 4ης Κοινότητας Λάρισας

  1. ΑΡΒΥΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ
  3. ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  6. ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΟΤΤΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  8. ΛΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  9. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  10. ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
  11. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  13. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  14. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
  16. ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  17. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Κοινότητα Τερψιθέας του Δήμου Λαρισαίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Τερψιθέας

  1. ΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΒΑΚΑ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΚΩΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  6. ΝΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΝΤΙΝΟΥ- ΖΙΩΓΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  8. ΠΑΠΑΡΣΕΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ